Максим Кияк
Рейтинг
+48.75
Сила
128.37

Максим Кияк

m-kyiak

avatar
Кому, коли і де це я вішав ярликів, шановний??
avatar
Дякую) Пророча )
avatar
Перші враження після Євромайдану в Києві:
1) все поки досить хаотично, не сформульовано чітко вимоги чи одна спільна мета.
2) деякі політики з ностальгією намагаються повторити той самий алгорит дій, що і у 2004-му. Безуспішно.
3) не присутня взагалі партійна символіка
4) біля сцени більше людей старшого віку. Молодь стоїть остороноь, не слухає виступаючих і робить свої спонтанні міні-акції на майдані.
5) Політиків слухають, але вже не так дослухаються, як 9 років тому. Наведу вчорашній символічний приклад: після Луценка дали слово виступати колишньоу депутатові Київської облради. На жаль, не пам«ятаю його прізвища. Натомість, його люди не слухали, а почали самоорганізовано співати гімн під акомпанемент духового інструменту, який приніс з собою один із простих учасників в натовпі. Я до того, що, на відміну від 2004-го, тон тепер задають не тільки і не стільки політики.
avatar
Беремо і розбираємо цю так звану «ключову фразу» (яка, насравді, ключовою не є. Але нехай. На все свій Таймс, тобто час):
1) «Взірцево-показовим стало те, що Тарас Кияк, Леонтій Сандуляк та інші перші рухівці, які нібито оплювали ідею євроВіча напередодні на прес-конференції». Вони і далі не схвалюють того, що Віче було, по суті, організовано владою. Єдина причина їхньої присутності там — це показати своє відношення як громадянина до важливості євроінтеграції України. Але Воронцов брав у них коментар з цього приводу? Та ні. Хм… дивно, бо ж журналіст наче, та й навіть більше — редактор!
2) «на тому самому Віче стояли у першому ряду». Та хоч у 21-му! Яка різниця де? Чи краще нехай би вони взагалі стояли десь у районі Південно-Кілцевої в той час?
3) "і усім виразом показували, що в цілому не проти. І, так би мовити, спадкоємність забезпечена". Не проти чого? Вони могли би би бути не проти чого завгодно. Не проти життя на Марсі, не проти вивчити суахілі і тому подібне. Чи може Воронцов захопився фізіогномією чи можливо став телепатом? І яка ще «спадкоємність?». Що за маячня? Що в даному випадку є спадком?
Я ж розумію, що замовлення від господаря — це святе, але якщо назвався журналістом, то, знову ж таки, треба або взяти коментар, або не вигадувати на порожньому місці того, чого не знаєш.
Ще раз повторюся, їх було запрошено в якості гостей офіційно. Читайте коментар вище. Разом із тим, я намагався згадати коли востаннє їх кудись запрошували ті, що опозиційні. Знаєте, не вдалося пригадати.

Але не цим я би хотів закінчити. А закликом не дати себе ділити. І це не стосується не лише даного випадку. Чому ви, громадські діячі, журналісти, політологи та навіть «політичні аналітики» даєте себе розсварити з абсолютно примітивих питань тоді, коли навпаки варто об`єднуватись? Що це за чернівецька риса така?
avatar
і?
avatar
«Питання: навіщо це було робити?
Може я щось не розумію?»
Відповідаю: «Так. Не розумієш».

А тепер детальніше.
Сергію, оскільки я знаю, що вказані тобою особи Вкурсі точно не читають, то візьму на себе сміливість і скажу замість них. Наскільки мені відомо, на прес-конференції їм було задано пряме запитання щодо того, чи взяли би вони участь у даному дійстві чи виступити.
Оскільки ці особи не страждають на політичну шизофренію і взагалі давно відійшли від того, чим сьогодні називають політику, то вони відповіли, що не проти, якщо їх запросять, але самі напрошуватись не будуть. Власне, відразу ж після прес-конференції їх і було запрошено. Якщо гостинно запрошують, то відмовлятись, надуваючи щоки, зовсім не обов`язково. Зазначені тобою особи просто вчинили як і мали вчинити, залишаючись осторонь базарних примітивних перепалок на рівні «дурень-сам дурень».
avatar
Маленька дівчинка наприкінці сюжету серед усіх опитаних сказала прямо і влучно
avatar
«Роксолану» знімали 150 років тому і це був перший вітчизняний телевізійний серіал.
З такими стартовими позиціями навіть красуня Сумська не витягнула б на собі цей серіал. Їх недоречно порівнювати
avatar
не художній, але Олена мову про художній фільм не питала. І допис її теж не про художнє кіновиробництво, а про телевізійне кіновиробництво. Це трохи різні речі
avatar
І третину «Тіней» теж знімали в нас, до слова
avatar
За тиждень буде "Іван-сила" (презентувати будуть в к-трі «Ефект»), який, до речі, знімали в Чернівцях. Пізніше — «Тіні незабутих предків». На черзі — «Красна Маланка» нашого Дмитра Сухолиткого-Собчука.
avatar
Тепер трохи більше по сабжу. Кілька зауваг і рефлексій, суто як споживач новин.
Вже є давно очевидним, що у гонитві за аудиторією чи за кліками чимала кількість журналістів не звикли особливо заморочуватись з приводу того, відповідають назви матеріалів об`єктивній реальності чи ні (або принаймні тому, що ми вважаємо об`єктивною реальністю). Видавати епатажне за дійсне – неодмінний атрибут «успішної» журналістики.
Жонглювання словами спричинює жонглювання смислами. Адже так зручно щось замовчати, а щось – гіперболізувати. Тому і виходить, що істина відносна, а «брехня, повторена багато разів, стає напівправдою». Один факт можна притягнути за вуха до іншого і приготувати такий собі інформаційний вінегрет, перетравлювати який доведеться вже споживачеві. Сьогодні так багато інформації, але так мало смислів.
Проблема дійсно є. Але, на щастя, все вищенадруковане не стосується більшості журналістів, а лише деякої їх частини і зовсім не дає підстав стверджувати про те, що загальний рівень журналістики (зокрема буковинської)перебуває «нижче плінтуса».

avatar
Щодо ситуації з т. зв. «штурмом ОДА», то вона, на мою думку, є яскравим свідченням того, що відбувається тоді, коли піарщик береться за політику. Розбурхати славетну чернівецьку громаду ой як не просто (будь тих хоч тричі супернаворочений піарщик з Києва)і вже вкотре на арену вийшов той самий «чорний лебідь» у вигляді цілковито індиферентних чернівчан, яким набагато легше перемикнути на інший канал, аніж вийти на пікет. З цим мабуть пора вже змиритись і прийняти як даність. Принаймні поки що.
Вдалий хід – організувати пресуху в "Інтерфакс-Україна" і тим самим хоча б зробити спробу перевести питання в загальнодержавну площину. Хоча деякі заяви в Інтерфаксі мали реально популістський характер.
Абсолютно повз було «пікетування» Нацради з питань телебачення і радіомовлення у найбільш тихий період який тільки може бути – липень-серпень, тобто період найбільш активних відпусток у держустановах. Та і взагалі, всім медійникам і піарщикам відомо, що більш «мертвого» сезону, ніж літо, немає.
Загалом, ця вся ситуація є навіть вигідною самому ТВА, оскільки виступає маркером для демонстрації опозиційності каналу після «особливої» позиції його колишнього керівництва під час останніх парламентських виборів. Сподіваюсь, що ситуація стабілізується, бо на Буковині з аудіовізуальними ЗМІ ситуація і так… Ну ви самі знаєте яка.
avatar
Бо як не ми, то хто?
avatar
«На жаль, більшість починань не досягнули поставлених цілей» — можливо цілі були не ті?

Щодо індиферентності аудиторії, то тут абсолютно погоджуюсь. І це зовсім не твоя провина. А щодо непідготовленості, то, як на мене, тематику та зміст навіть тих же лекцій потрібно трохи спростити (читай: «спопсити»). Дуже доречно час від час ставити себе на місце слухача і питати себе чи буд почута ним інформація цікавою чи потрібною? Та і для того, щоби публіка була підготовленою, її треба ПОСТУПОВО та систематично ГОТУВАТИ.

І ще одне, один в полі не воїн, а тим більше в полі чернівецькому. Тому треба обростати мережевими та кадровими м`язами (читай: у тому числі більше комунікувати). Без цього ніяк.
Є така притча про маленького слимака, який ранньою-ранньою весною почав вилізати на дереву (це була вишня). І от двоє пташок на іншому дереві, побачивши потуги слимака, почали насміхатись і казати йому куди це той лізе, адже вишень ще там нема та і не скоро буде. На що слимак їм відповів: «Коли я туди виберусь, то будуть!».
І ще одне. Я, мабуть, є одним із тих небагатьох, який між рядками прочитав, що «Далі буде». І далі таки буде:)
avatar
avatar
На жаль, буду на захисті дисертаціїв іншом місті цей час…
avatar
Підписуюсь! Дуже все грамотно та влучно! Нічого додати)
avatar
але в мене щось така підозра, що у всіх них вже давно по декілька таких іграшшок..)
avatar
Я не думаю, що на рівень моральностівихідців з Галичини так сильно вплинули саме уроки х христ. етики. Там загалом сімейні традиції і позиції Церкви є досить міцними. І ревень релігійності. Через це там і рівень злочмнності є нижчим за інші регіони.
Крім того, на Галичині вже не один рік існує подібна практика, коли священики викладають Християнську етику. Але там дуже міцними є позиції Української Греко-Католицької Церкви. Якщо ж казати про загальнодердавний рівень, то тут усе далеко не так просто.